Autor Wątek: Rekrutacja do Policji  (Przeczytany 5735 razy)

Grudzień 29, 2015, 00:38:35
Przeczytany 5735 razy

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
San Andreas Police Departament
wzór i wymagania
 
Wymagania:
 
    - min. 250 Score
    - Prawa jazdy kat. A/B/C oraz L (teoria)
    - Pozwolenia na broń Typu I/II/III
    - Umiejętność prowadzenia pojazdu
    - Umiejętności strzelania (celność)
    - Wysoka aktywność
    - TeamSpeak 3
    - Znajomość regulaminu serwera, policji oraz taryfikatora
    - Posługiwanie się w miare poprawną Polszczyzną
    - Na końcu twojego podania dopisz swój nick w prawym dolnym rogu
    - Chęć do ciężkiej pracy
    - Dopisz w swoim podaniu w prawym rogu datę napisania podania
    - Umiejętność pracy drużynowej
    - Silna wola
    - Wiek min.14 lat
    - Podanie ma zawierać min. 5 rozwiniętych zdań, które mają być napisane starannie i z dokładnością.
 
 
Wzór:
 
1. Nick:
2. Login:
3. ID:
4. Wiek:
5. Score:
6. Posiadane prawa jazdy:
7. Posiadane licencje na broń:
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]:
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]:
10. Dlaczego akurat policja? :
11. Dlaczego akurat ty? :
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji:
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?
14.Imię:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 00:40:30 wysłana przez mixLoLmix »

Grudzień 29, 2015, 03:14:34
Odpowiedź #1

PSP|ADRIAN998

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 19
  • Reputacja
    +1/-0
    • Zobacz profil
1. Nick:Ozi1998
2. Login:Adriano
3. ID:
4. Wiek:17
5. Score:--00--
6. Posiadane prawa jazdy:Posiadam
7. Posiadane licencje na broń: Ta Mam
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: 10
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]: 10 Jestem dobrym strzelcem
10. Dlaczego akurat policja? : Ponieważ nie zostałem przyjęty do PSP chciałbym pomagać.
11. Dlaczego akurat ty? : Ponieważ lubię pomagać ludziom. Nie jestem tak jak te niewychowane Bachory Co się bawią graczami.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Potwierdzam ze poznałem się z regulaminem Policji
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?  Tak
14.Imię: Adrian

Grudzień 29, 2015, 16:46:30
Odpowiedź #2

Lemanek_123

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 3
  • Reputacja
    +0/-1
    • Zobacz profil
1. Nick: Lemanek_123                                                                                                                                                            2015-12-29
2. Login: Lemanek_123
3. ID: (Co wejście się zmienia)
4. Wiek: 13 lat
5. Score: *(nie da się sprawdzić,lub nie ma na serwerze score)
6. Posiadane prawa jazdy: Posiadam
7. Posiadane licencje na broń: *(na serwerze nie ma licencji na broń)
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: (Na 100%) 10
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]: (Myślę że jestem dobrym strzelcem) 9
10. Dlaczego akurat policja? : Policja ponieważ zawsze marzyłem zostać policjantem w realu i w grze. Na każdym serwerze jak jest rekrutacja pisze podanie do SAPD.
11. Dlaczego akurat ty? : Ponieważ chętnie pomagam nowym graczom serwera. Zawsze jestem w dostępie. Zawsze pomogę !
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Potwierdzam że zapoznałem się z regulaminem SAPD
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?: Mikrofon mam sprawny a TeamSpeak zainstaluje !
14.Imię: Kamil                                                                                                                                                                     Lemanek_123

Grudzień 29, 2015, 18:53:51
Odpowiedź #3

KapseL

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 2
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
1. Nick:KapseL*
2. Login:KapseL*
3. ID: Co wejście na serwer sie zmienia.
4. Wiek:15
5. Score: Nie da się sprawdzić
6. Posiadane prawa jazdy: Posiadam
7. Posiadane licencje na broń: Posiadam
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: Bardzo mocne 10
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]: 9
10. Dlaczego akurat policja? : Ponieważ zawsze marzyłem aby być w policji na jakimś serwerze, łapać przestępców i wklejać mandaty. Umiem bardzo dobrze jeździć samochodem i umiem dobrze strzelać.
11. Dlaczego akurat ty? : Nie będę tutaj pisał jaki ja nie jestem inteligenty i przewspaniały, napiszę że po prostu mam na to chęci i czas.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Potwierdzam że zapoznałem się z regulaminem.
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?: Oczywiście
14.Imię: Kacper

Grudzień 29, 2015, 19:25:39
Odpowiedź #4

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
ODRZUCAM WSZYSTKIE PODANIA.POWÓD: Nie Przeczytany regulamin.

Grudzień 29, 2015, 19:49:44
Odpowiedź #5

Lemanek_123

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 3
  • Reputacja
    +0/-1
    • Zobacz profil
1. Nick: Lemanek_123                                                                                                                                                            2015-12-29
2. Login: Lemanek_123
3. ID: *(Co wejście się zmienia)
4. Wiek: 13 lat
5. Score: *(nie da się sprawdzić,lub nie ma na serwerze score)
6. Posiadane prawa jazdy: Posiadam
7. Posiadane licencje na broń: *(na serwerze nie ma licencji na broń)
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: (Na 100%) 10
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]: (Myślę że jestem dobrym strzelcem) 9
10. Dlaczego akurat policja? : Policja ponieważ zawsze marzyłem zostać policjantem w realu i w grze. Na każdym serwerze jak jest rekrutacja pisze podanie do SAPD.
11. Dlaczego akurat ty? : Ponieważ chętnie pomagam nowym graczom serwera. Zawsze jestem w dostępie. Zawsze pomogę !
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Ozzaku Jest bogiem Ciastko nałogiem
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?: Mikrofon mam sprawny a TeamSpeak zainstaluje !
14.Imię: Kamil                                                                                                                                                                     Lemanek_123

Grudzień 29, 2015, 20:01:56
Odpowiedź #6

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
AKCEPT #Zgłoś się po prawa.

Grudzień 30, 2015, 16:59:43
Odpowiedź #7

NeZIL

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 1
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
1. Nick:NeZIL
2. Login:NeZIL
3. ID:14
4. Wiek:15
5. Score:--00--
6. Posiadane prawa jazdy:Posiadam
7. Posiadane licencje na broń: Ta Mam
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: 10
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]: 10 Jestem dobrym strzelcem
10. Dlaczego akurat policja? : Ponieważ nie zostałem przyjęty do PSP chciałbym pomagać.
11. Dlaczego akurat ty? : Ponieważ lubię pomagać ludziom. Nie jestem tak jak te niewychowane Bachory Co się bawią graczami.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Potwierdzam ze poznałem się z regulaminem Policji
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?  Tak
14.Imię: Sebastian

Grudzień 30, 2015, 19:54:06
Odpowiedź #8

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
ODRZUCAM NIE PRZECZYTANIE REGULAMINU !

Grudzień 31, 2015, 14:55:25
Odpowiedź #9

Martynkaa

  • Moderator
  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 2
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
1. Nick:Martynkaa
2. Login:Martynkaa
3. ID:4
4. Wiek:16
5. Score: Na serwerze jest tylko jakieś GP które wszyscy mają na 0
6. Posiadane prawa jazdy:Tak
7. Posiadane licencje na broń:Tak
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]:9
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]:9
10. Dlaczego akurat policja? : Lubię ścigać innych graczy. Zawsze chciałam być policjantką na jakimś serwerze i łapać innych graczy. Chcę aby brali ze mnie przykład. Będę pomagać wszystkim graczom którzy będą potrzebować pomocy.
11. Dlaczego akurat ty? :Nie chcę się wymądrzać jaka jestem fajna, ale lubię pomagać, czerpię z tego ogromną satysfakcję. Umiem dobrze jeździć i bardzo dobrze znam zasady ortografii i interpunkcji.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Ozzaku Jest bogiem Ciastko nałogiem
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon?: Nie mam sprawnego mikrofonu. ;[
14.Imię:Martyna

Grudzień 31, 2015, 15:17:09
Odpowiedź #10

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
Akcpetuję koleżanko ale jeszcze jedno musisz zrobić na serwerze aby dostać prawa :P

Grudzień 31, 2015, 15:31:00
Odpowiedź #11

Olszak

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 8
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
1. Nick: Olszak
2. Login: Olszak
3. ID: 0
4. Wiek: 14 lat
5. Score: 0
6. Posiadane prawa jazdy:Tak
7. Posiadane licencje na broń: Ta
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: 9
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]:8
10. Dlaczego akurat policja? :  Ponieważ jest to ogarnięta frakcja, i chcę się przyłożyć w jej rozwoju.
11. Dlaczego akurat ty? : Myślę że zasługuję na tą rangę ponieważ jestem pracowity i nie znam litości, wiem że nie zawiodę was, mój rozsądek mi podpowiada że jak mi się uda wejść na to stanowisko to będę godnie reprezentował serwer i sprawiedliwie ogarniał serwer. Myślę że będę wzorem dla innych. Znam zasady serwera i będę je przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, czasami zdarzy mi się pomylić i przede wszystkim można mi ufać.Zasługuje też na te range ponieważ jestem sprawiedliwy, nie ważne czy kolega czy brat - będzie musiał być ukarany za coś co zrobił wbrew przepisą . Więc tak jak pisałem wyżej, nie znam litości. Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej. Mam zamiar upominać np przy ortografii lub gdy gracz robi coś niezgodnego z zasadami, oczywiście bez rangi też się dobrze sprawuje i potrafię zachować dobrą postawę. Myślę że jak najbardziej się nadaje jako Policjant.. Każdy gracz zasługuje na tą rangę, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście jestem miły, kulturalny i pracowity.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Zapoznałem się, bez niego bym nie pisał podania ;)
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon? Tak
14.Imię: Oliwier
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2015, 15:33:24 wysłana przez Olszak »

Grudzień 31, 2015, 15:35:06
Odpowiedź #12

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
Ale kłamstwa..Nie przeczytałeś regulaminu .Odrzucam napisz nowe podanie...I postaraj sie nie kłamac.

Grudzień 31, 2015, 15:41:39
Odpowiedź #13

Olszak

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 8
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil


                                                                                                                                      31.12.2015

1. Nick: Olszak
2. Login: Olszak
3. ID: 0
4. Wiek: 14 lat
5. Score: 0
6. Posiadane prawa jazdy:Tak
7. Posiadane licencje na broń: Ta
8. Jak oceniasz siebie za kierownicą [1-10]: 9
9. Jak oceniasz swoje umiejętności strzelania [1-10]:8
10. Dlaczego akurat policja? :  Ponieważ jest to ogarnięta frakcja, i chcę się przyłożyć w jej rozwoju. I lubię jak inny biorą ze mnie przykład.
11. Dlaczego akurat ty? : Myślę że zasługuję na tą rangę ponieważ jestem pracowity i nie znam litości, wiem że nie zawiodę was, mój rozsądek mi podpowiada że jak mi się uda wejść na to stanowisko to będę godnie reprezentował serwer i sprawiedliwie ogarniał serwer. Myślę że będę wzorem dla innych. Znam zasady serwera i będę je przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, czasami zdarzy mi się pomylić i przede wszystkim można mi ufać.Zasługuje też na te range ponieważ jestem sprawiedliwy, nie ważne czy kolega czy brat - będzie musiał być ukarany za coś co zrobił wbrew przepisą . Więc tak jak pisałem wyżej, nie znam litości. Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej. Mam zamiar upominać np przy ortografii lub gdy gracz robi coś niezgodnego z zasadami, oczywiście bez rangi też się dobrze sprawuje i potrafię zachować dobrą postawę. Myślę że jak najbardziej się nadaje jako Policjant.. Każdy gracz zasługuje na tą rangę, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście jestem miły, kulturalny i pracowity.
12. Potwierdź znajomość regulaminu policji: Zapoznałem się, lecz nie całym, gdy się dostanę, doczytam resztę.
13.Czy posiadasz Sprawnego TeamSpek'a oraz mikrofon? Tak
14.Imię: Oliwier

Grudzień 31, 2015, 15:45:09
Odpowiedź #14

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
Japierd ludu..Kazałem ci przeczytać regulamin i nie przeczytałeś.. Złamanie regulaminu . odrzucam!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
serwerszybcyiwsciekli telenowele zastepczeforumcc wilczeserca wyscigi-smierci