Autor Wątek: Olszak 31.12.2015 - Podanie na Kit-Moda  (Przeczytany 1443 razy)

Grudzień 31, 2015, 15:25:34
Przeczytany 1443 razy

Olszak

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 8
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil

Nick z serwera: Olszak
Login z serwera: Olszak
ID: --
Staż: Od dzisiaj ;/
Wiek:  14 lat
Aktywność [1 - 10]: 9
Znajomość ortografii [1 - 10]: 8
Dlaczego Ty?:  [Max 3 zdań]:Myślę że zasługuję na tą rangę ponieważ jestem pracowity i nie znam litości, wiem że nie zawiodę was, mój rozsądek mi podpowiada że jak mi się uda wejść na to stanowisko to będę godnie reprezentował serwer i sprawiedliwie ogarniał serwer. Myślę że będę wzorem dla innych. Znam zasady serwera i będę je przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, czasami zdarzy mi się pomylić i przede wszystkim można mi ufać.Zasługuje też na te range ponieważ jestem sprawiedliwy, nie ważne czy kolega czy brat - będzie musiał być ukarany za coś co zrobił wbrew przepisom . Więc tak jak pisałem wyżej, nie znam litości. Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej. Mam zamiar upominać np przy ortografii lub gdy gracz robi coś niezgodnego z zasadami, oczywiście bez rangi też się dobrze sprawuje i potrafię zachować dobrą postawę. Myślę że jak najbardziej się nadaje jako Support. Każdy gracz zasługuje na tą rangę, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście jestem miły, kulturalny i pracowity. Bardzo doceniam wysiłek ekipy dbających o prawidłowość funkcjonowania porządku na serwerze. Na dzień dzisiejszy mogę tylko podejrzewać i mieć nadzieję, że podołam obowiązkom tej rangi. Będąc na tym stanowisku chciałbym być Supportem przede wszystkim dla graczy. Aby mogli się do mnie zgłosić w każdej trudnej chwili. Wiem, że Support ma dużo obowiązków i czasem nie może pomóc.


Grudzień 31, 2015, 18:03:46
Odpowiedź #1

Ozzakuuś

  • Administrator
  • Użytkownik

  • Offline
  • *****

  • 54
  • Reputacja
    +4/-0
    • Zobacz profil
ODRZUCAM Z TĄ ORTOGRAFIĄ SIE TU NIE DOSTANIESZ JESZCZE W DODATKU KŁAMIESZ.

Styczeń 01, 2016, 20:58:56
Odpowiedź #2

KaLi

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 5
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
Podanie było kopiowane z jakiegoś innego forum. Piszesz podanie o Support czy Kid Moda?

Styczeń 01, 2016, 21:52:59
Odpowiedź #3

Olszak

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 8
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
Kali, ma prawo mi się pomylić, jeśli przyzwyczaiłem się ze na innych serwerach jest kid mod...

Styczeń 01, 2016, 22:22:12
Odpowiedź #4

KaLi

  • Nowy użytkownik

  • Offline
  • *

  • 5
  • Reputacja
    +0/-0
    • Zobacz profil
Weź nie kituj... Skopiowane. Skoro na wielu serwach jest Kid Mod to czego piszesz support?

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
schoolmonster real-life-rpg foxlive pyn eforex